Brian Boswell’s Circus is back in Pretoria

To book tickets, please phone 083 629 7799 between 10am & 7.30pm or buy them directly from the circus venue. Ticket prices are R90 or R120 for reserved seats and R70 for unreserved seats.

Town Venue Dates Show Times
Hatfield Cnr Church & End st Mon 10 Oct no shows
Hatfield Cnr Church & End st Tues 11 Oct 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Wed 12 – Fri 14 Oct 3.30pm & 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Sat 15 Oct 2pm, 5pm & 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Sun 16 Oct 2pm
Hatfield Cnr Church & End st Mon 17 Oct no shows
Hatfield Cnr Church & End st Tues 18 Oct 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Wed 19 – Fri 21 Oct 3.30pm & 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Sat 22 Oct 2pm, 5pm & 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Sun 23 Oct 2pm
Hatfield Cnr Church & End st Mon 24 Oct no shows
Hatfield Cnr Church & End st Tues 25 Oct 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Wed 26 – Fri 28 Oct 3.30pm & 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Sat 29 Oct 2pm, 5pm & 7.30pm
Hatfield Cnr Church & End st Sun 30 Oct 2pm

2 thoughts on “Brian Boswell’s Circus is back in Pretoria”

  1. Hi daar!!
    Baie dankie vir gegewe inligting soos hierbo. Ek het die nommer probeer skakel vir verder inligting rakende die kaartjies, maar “subscriber currently unavailable”, so het gewonder of julle dalk vir my sal kan se….
    Die ingangsfooi van R70, is dit geldig vir volwassenes alleenlik, of sal dit dan van toepassing wees op kinders ook? Die kindertjies waarvan ek praat is 5 jaar oud en 2 1/2 jaar oud…
    Ek hoop julle kan help, anders gaan ek maar later weer die nommer probeer bel
    Dankie!!!

    1. Hi Roz,

      Dit is ongelukkig al nommer wat ek van hulle kon kry. Ek het dit maar van hul eie web werf af gevat.

      Die ingangs fooi van R70 dink ek is vir almal, groot en klein.

      Hulle het 2 soorte sit plekke, teen die ring en verder weg. Ek is nie presies seker waar die R70 kaartjies is nie maar ek dink dit is maar vir “1st come 1st served”.

      Baie dankie vir jou comment op my blog.

Leave a Reply